Copyright 2020 - parafia-pruchna.pl

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 2.08 do 9.08.2020

od 2 do 9 sierpnia 2020r.

Dziś XVIII niedziela zwykła

Gromadzimy się na Eucharystii, by dziękować i uwielbiać Boga za wszystko, co od Niego otrzymujemy. On dostrzega nasze potrzeby, które pragnie zaspokajać. Przenika naszą codzienność i umacnia nas w słabościach. Także dziś staje pośród nas jako Bóg zatroskany o ludzkie losy i chce nas pokrzepić swoim słowem oraz posilić swoim Ciałem. W duchu wiary odpowiedzmy Bogu na Jego zaproszenie i bądźmy aktywnymi uczestnikami zgromadzenia liturgicznego.

Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby diecezji.

• we wtorek, 4 sierpnia – św. Jana Marii Vianeya, kapłana

• w czwartek, 6 sierpnia – Święto Przemienienia Pańskiego

- w sobotę, 8 sierpnia – wspomnienie św. Dominika, kapłana

1. Czcicieli Matki Bożej zapraszamy w środę do śpiewu Godzinek o Niepokalanym Poczęciu NMP i po Mszy Świętej na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi dla dzieci i dorosłych od godz. 16:00

3. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na misje.

4. Serdeczne Bóg zapłać wszystkim którzy zatroszczyli się o czystość i wystrój kościoła. Na przyszły tydzień troskę tą powierzamy mieszkańcom Osiedla : ulica: Osiedlowa i Lipowa.

Na cały tydzień pracy i wakacji wszystkim parafianom i gościom życzymy wiele łask Bożych,
opieki Matki Najświętszej i Patronki św. Anny.

Łącznie (od 14-06-2016) 123027